Wild mild west larp 2024

Pacifická železniční míří na budoucnost Ameriky!!

Města středozápadu pilně pracují na svém rozvoji a oficiálnímu se připojení k federaci.

Začínají se utvářet pevné honácké stezky a obchod s dobytkem zažívá svůj největší rozmach. Z Texasu a Kalifornie proudí početná stáda směrem na východ vedená zkušenými honáky. V Cody se rozvíjí obchod, průmysl i zemědělství a navíc se říká, že Pacifická železniční má velké plány s natažením kolejí pro rychlejší přepravu dobytka a dalšího zboží.

Cody ovšem stále nemá punc amerického města, jakým by chtělo být. Místní samospráva byla určena lidmi, kteří se rozhodli začít zde nový život nebo naopak utéct před tím starým. Pořád se čeká na oficiálního vyslance z hlavního města, který potvrdí status Cody a s vládním pověřením pomůže určit strážce zákona i další výkonné osoby.
Společnost Hughes Snyder & Burns dává Americké vládě signál, že v budoucnost této zatím malé osady věří a založila zde svou první pobočku na středozápadě.

Jen náhodou se prozatímní rada dozvěděla z novin, že ke Cody vyrazila spektakulární kočovná podívaná La Camina del Fabulosa, která sklízí ohlasy po celém civilizovaném východě. Každý předák z okolí se ve snaze stmelit svoji partu před začátkem období hnaní stád uvolil navštívit Cody, aby si ženský i chlapy trochu odfrkli, než budou muset na spoustu měsíců opustit své domovy.

Kdy a kde

23. 5. 2024 – 26. 5. 2024

Hra začíná čtvrtek večer a končí v sobotu navečer.

Cody town
Pikárec

Cena

od 18. 11. 2023:

1 500,- Kč

Sleva 299,- Kč pro účastníky plesu

od 01. 02. 2024:

1 700,- Kč

od 01. 04. 2024:

2 000,- Kč

Konec registrace 20. 04. 2024

Registrace

Registrovat se můžete vyplněním formuláře:

Herní & Pravidla